Випуск магістрів 2022 р.

20.01.2022 року відбулося урочисте вручення дипломів магістрів Навчально-наукового інституту фізичної культури Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка.
Найвищий ступінь освіти магістр отримало 90 студентів денної та 108 студентів заочної форми навчання.
Урочистості з нагоди вручення дипломів відкрив директор НН ІФК, професор Михайло Олегович Лянной.
Привітати студентів завітали: ректор СумДПУ імені А. С. Макаренка, професор Юрій Олегович Лянной, І проректор університету, професор Любов Василівна Пшенична; заступник директора з навчально-методичної роботи Жуков Володимир Леонідович та весь науково-педагогічний склад Навчально-наукового інституту фізичної культури.
На сцені вітали випускників спеціальностей: Середня освіта (Фізична культура); Фізична культура і спорт; Фізична терапія, ерготерапія; Спеціальна освіта (Логопедія); Туризм.
За відмінні успіхи навчання, окрім дипломів з відзнакою, випускники були нагороджені почесними грамотами та цінними подарунками - книгами "Макаренківська аlma mater".
За вагомий вклад в наукове, спортивне та культурно-масове життя університету, а також за організаційні здібності випускники були нагороджені почесними грамотами і цінними подарунками - книгами "Спортивній кузні Сумщини - 40".
Подяками за виховання найактивніших випускників було відзначено їх батьків.
У залі панувала атмосфера радості та водночас суму. Кожен із присутніх згадав свої студентські роки, а кожен із випускників намагався уявити своє майбутнє.
Щиро вітаємо наших магістрів! Нехай вам щастить у професійному та особистому житті. Миру і злагоди!
З радістю чекатимемо вас в гості.

269591138 1111375869633959 5682499701117421053 n 42731