Призери та переможці

ПЕРЕМОЖЦІ І ПРИЗЕРИ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ СТУДЕНТСЬКИХ ОЛІМПІАД І КОНКУРСІВ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ

На кафедрі кожного року проводиться перший тур Олімпіади з теорії та методики фізичного виховання: «Студент і науково-технічний прогрес», переможці якої беруть участь у другому турі Всеукраїнської студентської олімпіади з фаху:

1997 р. - ІІ місце, 1998 р. - І місце зайняв Томенко Олександр (Львів); 2004 р.– Іваненко Юлія ІІІ місце (Київ); 2014 р., 2015 р. – Корнієнко Анна зайняла ІІ місце (Суми); 2016 р. – Стецюра Аліна зайняла ІІ місце (Суми); 2017, 2018 р. – Скворцова Світлана зайняла ІІ місце.

Серед студентів є переможці і призери всеукраїнських конкурсів студентських наукових робіт

2013 р. Гаркавина Євгеній зайняв ІІІ місце у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму «Фізичне виховання та спорт» (Київ).

2014 р. Бондарь Віталій зайняв II місце студента у II турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі «Фізичне виховання та спорт» (Київ).

2015 р. Красовська Оксана зайняла ІІ місце у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму «Фізичне виховання та спорт» (Суми).

2016 р. Єременко Наталія, Сіренко Владислав зайняли ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт в галузі «Фізичне виховання та спорт» (м. Суми).

2017 р. Мельник Сергій, Сіренко Владислав зайняли ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт в галузі «Фізичне виховання та спорт» (м. Суми). Стецюра Аліна, Петренко Ріта зайняли ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт в галузі «Фізичне виховання та спорт» (м. Суми).

2018 р. Іванова Анастасія, Прохоренко Юлія зайняли ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт в галузі «Фізичне культура і спорт» (м. Дніпро).

2019 р. Мариченко Ольга, Осадчий Олександр зайняли 3 місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт в галузі «Фізична культура і спорт» (м. Дніпро).

2019 р. Кас`ян Вадим зайняв 3 місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт в галузі «Фізична культура і спорт» (м. Дніпро).