29 травня 2023 р. відбулися урочистості з нагоди світкування Днів науки в Україні. На свято завітав Голова Сумської обласної військової адміністрації - Володимир Артюх, який привітав науково-педагоігчних працівників та студентів.
На заході було відзначено здобувачів вищої освіти спеціальності 227 Фізична терапія, ерготерапія - Кириченка Едуарда, студента 4 курсу ОР бакалавр за перемогу в секції "Біологія та охорона здоров'я" Конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей Сумського державного педагогічного університету імені А.С.Макаренка та студента-магістранта Вялкова Євгена за вагомі результати у науково-дослідній роботі (науковий керівник - доцент кафедри ЗФТРЕ Яна Копитіна).
![zobrazhennya viber 2023 05 30 10 17 32 138 7cca3](/files/img_files/2023/zobrazhennya_viber_2023-05-30_10-17-32-138_7cca3.jpg)
![zobrazhennya viber 2023 05 30 10 17 31 814 9180e](/files/img_files/2023/zobrazhennya_viber_2023-05-30_10-17-31-814_9180e.jpg)
![zobrazhennya viber 2023 05 30 09 30 33 706 d6ef3](/files/img_files/2023/zobrazhennya_viber_2023-05-30_09-30-33-706_d6ef3.jpg)
![zobrazhennya viber 2023 05 30 09 30 33 401 83311](/files/img_files/2023/zobrazhennya_viber_2023-05-30_09-30-33-401_83311.jpg)
![photo1685359799 cdd3c](/files/img_files/2023/photo1685359799_cdd3c.jpeg)
19 квітня 2023 р. відбулося засідання секції "Біологія та охорона здоров'я" Конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей Сумського державного педагогічного університету імені А.С.Макаренка. Однією з членов конкурсної комісії стала доцент кафедри здоровя, фізмчної терапії, реабілітації та ерготерапії Ольга Лянна. На засіданні було заслухано 3 доповіді студентів, зокрема Едуарда Кириченка, студента 4 курсу спеціальності 227 Фізична терапія (науковий керівник - доцент Яна Копитіна).
![Screenshot 20230419 160459 Zoom bf184](/files/img_files/2023/Screenshot_20230419-160459_Zoom_bf184.jpg)
![Screenshot 20230419 160519 Zoom 7f22d](/files/img_files/2023/Screenshot_20230419-160519_Zoom_7f22d.jpg)
![Screenshot 20230419 160900 Zoom d98a1](/files/img_files/2023/Screenshot_20230419-160900_Zoom_d98a1.jpg)
![Screenshot 20230419 161357 Zoom 4a455](/files/img_files/2023/Screenshot_20230419-161357_Zoom_4a455.jpg)
![Screenshot 20230419 161254 Zoom fa5f3](/files/img_files/2023/Screenshot_20230419-161254_Zoom_fa5f3.jpg)
31 березня 2023 р. на базі кафедри фізичної терапії Харківської державної академії фізичної культури відбулася VI Всеукраїнська молодіжна науково-практична конференція з міжнародною участю "Молодий вчений: сучасні тенденції формування та збереження здоров'я людини". Однією з доповідачів засідання стала студентка 936 групи спеціальності 227 Фізична терапія, ерготерапія Діана Свистун, підготувавши доповідь з теми "Фізична терапія легкоатлетів після розриву ахіллового сухожилля в пізньому післяопераційному періоді" (науковий керівник доц. Яна Копитіна). До когорти учасників конференції також долучився студент-магістрант, 1 року навчання Михайло Пірятинець.
Висловлюємо щиру вдячність організаторам наукового заходу та колегам, які долучилися до конференції.
![339113185 902280110992638 5661987232066463643 n 16d90](/files/img_files/2023/339113185_902280110992638_5661987232066463643_n_16d90.jpg)
![339112340 891554041904829 8493172343135815615 n 3672b](/files/img_files/2023/339112340_891554041904829_8493172343135815615_n_3672b.jpg)
![znimok ekrana 2023 03 31 111713 4455e](/files/img_files/2023/znimok_ekrana_2023-03-31_111713_4455e.png)
![znimok ekrana 2023 03 31 111746 7ab15](/files/img_files/2023/znimok_ekrana_2023-03-31_111746_7ab15.png)
![znimok ekrana 2023 03 31 112003 e20c8](/files/img_files/2023/znimok_ekrana_2023-03-31_112003_e20c8.png)
![znimok ekrana 2023 03 31 112604 f24e4](/files/img_files/2023/znimok_ekrana_2023-03-31_112604_f24e4.png)