Алло! Ми шукаємо таланти!

bez imeni 986a8

28 жовтня 2021 року у режимі онлайн відбувся відбірковий тур конкурсу «Алло! Ми шукаємо таланти!» Навчально-наукового інституту фізичної культури.

Творчі виступи були оцінені журі у складі: директора НН ІФК, к.пед.н., професора М.О. Лянного; заступника директора НН ІФК з виховної роботи, к.пед.н., доцента К. О. Зелінської-Любченко; в.о. студентського директора НН ІФК Е. В.Кириченка.

Переможцями конкурсу у категорії "Вокал" стали:

Макаренко Лука Олегович (студент 911 групи) – ІІІ місце;

Велітченко Наталія Євгеніївна (студентка 917 групи) – ІІ місце;

Шевченко Дмитро Сергійович ( студент ФТЕ-6 групи) – І місце.

Переможцями конкурсу у категорії "Хореографія" стали:

Гуліна Анна Юріївна (студентка 913 групи) – ІІ місце;

Іщенко Ярина Володимирівна (студентка 911 групи) – І місце;

Переможницею конкурсу у категорії "Оригінальний жанр" Тарануха Надія Игоревна (студентка 914 групи) – І місце.

Переможницею конкурсу у категорії "Образотворче та декоративно-ужиткове мистецтво" стала стала Пелих Катерина Сергіївна (студентка 923 групи) – І місце.

Переможницею конкурсу у категорії "Відбір ведучих" стала Мяус Аліна (студентка 929 групи) – І місце.

Дякуємо організаторам та учасникам! Щиро вітаємо наших переможців!