Волонтерська робота студентів

Студент 3 курсу спеціальності "Фізична терапія, ерготерапія" Кириченко Едуард перебував з волонтерською місією в Болгарії, в Міжнародному молодіжному таборі «Хеппі ленд», з 4 по 13 серпня.
Організатори проекту виступили Громадська організація «Харківський центр реабілітації молодих інвалідів та членів їх сімей «Право вибору» (Україна) та Фундація «Арі Арі» (Польща).
  У цьому заїзді волонтерська робота  здійснювалась із незрячими підлітками.
  Завданнями проекту було організувати змістовний, активний, цікавий відпочинок незрячим підліткам, що включає:
- Формування навичок соціально-побутового орієнтування («цікава повсякденність»: особиста гігієна, вибір і догляд за речами, кулінарія).
- Орієнтування в просторі і розвиток мобільності (індивідуальні заняття по закріпленню прийомів пересування з тростиною,  танцювально-рухова терапія, квести, спортивні ігри)
- Правила етикету (тренінги)
- Правила спілкування (тренінги, ігри)
- Підвищення комп'ютерної грамотності.
photo5244449639204238522 0bcf0