XІІ Міжнародна науково-практична конференція «Освіта і здоров'я»

24-25 травня 2022 року ввідбувається XІІ Міжнародна науково-практична конференція «Освіта і здоров'я» у заочному форматі. 24 травня відбулося інтернет-анонсування конференції на кафедрі громадського здоров’я та медико-біологічних основ фізичної культури Навчально-наукового інституту фізичної культури Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка.

Під час зустрічі колектив кафедри, на чолі з доктором медичних наук, професором Калиниченко Іриною Олександрівною та консультантом Центру професійного розвитку педагогічних працівників Сумської міської ради Голобородько Наталією Вікторівною оговорили актуальні проблеми, які висвітлені вчителями, вихователями, науково-педагогічними працівниками в рамках надісланих матеріалів до збірнику «Актуальні питання громадського здоров’я» (Т.1 (6)). Золотою ниточкою спілкування однодумців стало піклування про психічне, фізичне здоров’я дітей та педагогічних працівників, утримання стабільного стану та віри у майбутнє. Хвилиною мовчання вшановано воїнів ЗСУ, які віддали життя за Україну.

Напрями роботи конференції:

1. Фізичне, психічне, соціальне і духовне здоров`я дітей, підлітків та молоді.
  2. Донозологічна діагностика як засіб оцінки та прогнозування індивідуального та популяційного здоров'я.
  3. Гігієнічні аспекти організації освітнього процесу в закладах освіти.
  4. Медико-біологічні та психолого-педагогічні аспекти фізичного виховання дітей та молоді.
  5. Сучасні підходи до створення здоров’язбережувального середовища у закладах освіти.
  6. Гігієнічні та психолого-педагогічні засади формування здорового способу життя.
  7. Арт-педагогічні технології у навчальному процесі: наукове обґрунтування та перспективи використання.

До конференції підготовлено статті до друку у збірник матеріалів конференції «Актуальні питання громадського здоров’я» (Т.1 (6)), на сторінках якого ділилися досвідом науковці та практики. У конференції брали участь, у різних форматах, 183 фахівця у галузі освіти, охорони здоров’я, гігієни, з них – 11 докторів наук, 22 кандидата наук, 11 викладачів закладів вищої освіти, 62 працівника закладів загальної середньої, дошкільної освіти, мистецьких шкіл, 63 студента закладів вищої освіти України та працівники інших закладів освіти.

Дякуємо усім учасниками за підтримку Міжнародної науково-практичної конференції «Освіта і здоров'я»!

{gallery}2023/ped-zd/konf/01{/gallery}